• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sheen paraqitet në gjykatë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Charlie Sheen të hënën paraqitet në gjykatë për t’u përballur me akuzat për sulm ndaj, tashmë, ish-gruas së tij Brooke Mueller.
Sipas Washington Examiner, avokati i Sheen, Yale Galanter, ka thënë se aktori do të deklarohet fajtor me qëllim që t’u shmanget dënimeve më të rënda.

Ai tha po ashtu se marrëveshja që pritet të arrihet në gjykatë do t’i kushtojë aktorit problematik me 30 ditë burg
 
Top