• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sheen shtrohet ne klinike rehabilitimi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dy muaj pas sulmit fizik ndaj bashkeshortes Brooke Mueller, aktori hollivudian Charlie Sheen ka lene ne mes xhirimet e serialit “Two and a Half Men” per te hyre ne nje klinike rehabilitimi.


Lajmin e ben te ditur zedhenesi i aktorit, Stan Rosenfield. “Sheen ka kerkuar respekt per jeten e tij private.

Nuk do leshohen deklarata te metejshme”, thekson zedhenesi. Nderkohe, producentet e serialit kane pranuar vendimin e aktorit.

“I urojme me te miren per jeten e tij privare dhe ne thjesht duhet te respektojme vendimin e tij”, theksohet ne nje kominikate nga redaksia e filmit te cituar nga televizioni CBS. Gjate muajve te shkuar, Sheen u be protagonisti i kronikave per shkak te dhunes se ushtruar ndaj bashkeshortes Mueller ne shtepine e tyre ne Aspen te Kolorados.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top