• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shefes së protokollit nuk i mbajnë këmbët

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dreka e organizuar nga cifti presidencial amerikan në nder të ciftit presidencial meksikan, nuk ka kaluar si përherë, në monotoninë e fjalëve apo gjesteve zyrtare.


Protagoniste në pritjen e Obama-ve ka qënë Shefja e Protokollit të SHBA-se, Capricia Penavic Marshall. Gjatë momentit që Barack dhe Michelle ishin në pritje të presidentit Felipe Calderon dhe bashkëshortes Margarita Zavala, Shefja e Protokollit është rrëzuar në shkallët e Shtëpisë së Bardhë.

Cifti presidencial u ka kërkuar gazetarëve të mos e publikojnë foton, por rrëzimi “elegant” nuk mund të fshihej nga media. Cka ra në sy ishte fakti se as Barack dhe as Michelle nuk kanë shkuar ta ndihmojnë zyrtaren e lartë, e cila është ngritur me shpejtësi sikur asgjë të mos kishte ndodhur./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Shefes së protokollit nuk i mbajnë këmbët

e po ska ngren drek e shkreta
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Shefes së protokollit nuk i mbajnë këmbët

epo rrezim "elegant" s'kisha pare e degjuar, keto amerikanet qenkan te zonjat shume :p
 
Top