• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 2

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,000
  • Rezultati i reagimit
   11,602
  • Pikët
   113
 • 2

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   8,723
  • Rezultati i reagimit
   4,334
  • Pikët
   113
 • 2

  Kontinenti

  V.I.P
  • Postime
   2,951
  • Rezultati i reagimit
   3,798
  • Pikët
   113
 • 1

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   33,824
  • Rezultati i reagimit
   19,177
  • Pikët
   113
 • 1

  Esther

  ∞∞∞∞∞∞
  • Postime
   6,597
  • Rezultati i reagimit
   3,288
  • Pikët
   113
 • 1

  Prishtinasi

  V.I.P
  • Postime
   2,702
  • Rezultati i reagimit
   1,083
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,333
  • Pikët
   113
 • 1

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   12,444
  • Rezultati i reagimit
   11,541
  • Pikët
   113
 • 1

  O2

  ☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
  • Postime
   23,090
  • Rezultati i reagimit
   12,189
  • Pikët
   113
 • 1

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   10,133
  • Rezultati i reagimit
   6,646
  • Pikët
   113
 • 1

  Noe

  V.I.P
  • Postime
   7,637
  • Rezultati i reagimit
   2,929
  • Pikët
   113
 • 1

  L0v3rm4n

  V.I.P
  • Postime
   7,506
  • Rezultati i reagimit
   10,687
  • Pikët
   113
 • 1

  Marla

  .
  • Postime
   5,484
  • Rezultati i reagimit
   6,771
  • Pikët
   113
 • 1

  Stelar

  white light
  • Postime
   37,870
  • Rezultati i reagimit
   23,464
  • Pikët
   113
 • Top