• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shenja në faqen e Petrit, e Inisit apo??

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pa kostum e kravatë, ndryshe nga të gjithë, i veshur sport, Petri Bozo priti gjithë miqtë e tij në 45-vjetorin e lindjes. Artistja Inis Gjoni është një nga mikeshat e vjetra të familjes Bozo.


Njohja profesionale kaloi në një marrëdhënie të ngushtë, që reflektohet edhe në idenë krejt të veçantë që kishte pasur Inisi për t’i dhuruar Petri Bozos, regjizorit të spektakleve të bukurisë.

Kështu, siç e pohoi për (Bluetooth), ajo i kishte blerë atij një telefon shtëpie/zyre me një dizenjo interesante, pikërisht për të përligjur faktin se pjesën më të madhe të punëve sot ashtu si të gjithë, edhe Petri e bën me telefon.

Ndërkaq, ajo që na ngacmoi në këtë foto është shenja e të kuqit të buzëve në faqen e Petrit… të jetë e Inisit vallë?/Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Shenja në faqen e Petrit, e Inisit apo??

ceshtje nderkombetare kjo per tu zbulu se inisi ka shume te fshehta pranej hic si merren vesh se ca bo :p:p
 
Top