• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shfaqja e parë publike e djalit të Briatores

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Djali i Flavio Briatores ka lindur me këmishë. Jo vetëm që për të përkujdeset nje eskortë që të ushqehet, lahet, ndërrohet, përkundet, por në ditët e tij të para të jetës i është dashur që të kalojë orë të tëra në jahtin gjigant të të atit, ankoruar në Nice.


Për të parë trashëgimtarin Nathan Falcon Briatore kanë ardhur edhe prindërit e Eli-t, ndërsa jahti duket se ka vend për të gjithë.

Gregoraci ndërkohë pati deklaruar se do të kujdesej shumë dhe personalisht për të voglin dhe deri tani duket se nuk është shkëputur asnjë moment prej tij.

Gjatë shtatzanisë Eli shtoi 15 kilogramë dhe gjysma e tyre tashmë janë zhdukur. Por me trajtimet që do të bëjë Gregoraci ka gjasa që të kthehet në formën e saj perfekte shumë shpejt./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top