• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shia LaBeouf urren paparacët!

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktori i filmit “Wall Street 2” ka pasur një numër përplasjes, me personash me objektiv të cilët ecin prapa tij kurdo që ai del nëpër Los Angeles dhe edhe pse ai e di se nuk guxon të kacafytet me ta, nuk mund ta ndalojë këtë.


E di se duhet t’i injoroj dhe të mos iu jap atyre rast, por kjo nuk më ndihmon. Diçka më ngacmon kur i shoh ata djelmosha.

Ua kam marrë kamerat e tyre dhe kam humbur kontrollin. Nuk mund ta ndihmoj veten në këtë aspekt”, ka thënë Shia.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top