• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

shipRaa

Status
Temë e mbyllur.

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: shipRaa

mire se erdhe shipraa
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: shipRaa

Mire se erdhe , ke kendu pak si rapsod , paske ze , mos e lodh fort lart .

Bravo per iniciativen edhe per idete .
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: shipRaa

mire se erdhe kalofsh sa me bukur ne forum
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,770
Pikët
113
Përgjigje e: shipRaa

Shqiprim hera e pare qe e lexoj,dhe ta gezosh;))
Ja kalofsh si ta duash ti...
Eh shqipe bre``14``
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: shipRaaMire se na erdhe ,kalofsh bukur mes nesh,dhe cdo te mira ne jete
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,117
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: shipRaa

Mire se ke ardhur shipRaa kalo sa me mire ketu !
 

shipRaa

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 16, 2010
Postime
5
Pikët
0
Përgjigje e: shipRaa

faliminderit per nje pirtje kaq te mir, shpresoj te kalojm mir s'bashku.`!!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top