• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shitësja mbështetë gjinjtë derisa peshon pemë dhe perime

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Në një supermarket në Britani kanë filluar hetimet në sektorin e pemëve dhe perimeve pasi njëra prej shitësve para matjes në peshore mbështeste gjinjtë e saj të mëdhenj duke e ngritur kështu çmimin, shkruan Orange.
Jim Hopley, drejtori ekzekutiv i qendrës tregtare, tha se karrigia e shitëses ishte shumë e ulët dhe gjinjtë e saj preknin peshoren. Për shkak të gjinjve të saj një grua që bleu pemë pagoi faturë gati pesë euro më shumë. Paratë ia kthyen më vonë.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Shitësja mbështetë gjinjtë derisa peshon pemë dhe perime

hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ska pas faje ajo klientja :D hahahahaahahahaahaaaaaaaaaaaaaa
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Shitësja mbështetë gjinjtë derisa peshon pemë dhe perime

do jet nga vaqarri kjo :pp
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Shitësja mbështetë gjinjtë derisa peshon pemë dhe perime

kjo o shkodrone dor me nji :p
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Shitësja mbështetë gjinjtë derisa peshon pemë dhe perime

hahahahahahahaha lool
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Shitësja mbështetë gjinjtë derisa peshon pemë dhe perime

po ikim per lesh me duket
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Shitësja mbështetë gjinjtë derisa peshon pemë dhe perime

hahaha rrezik se nuk kthehet ai :p
 
Top