• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shkëlzeni me Sadijen, në dasmën e Bogdanit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Më në fund erdhi dita…! Deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani hoqi fundjaven qe kaloi petkat e beqarit, duke mbyllur kështu një kapitull të rëndësishëm në jetën e tij.


Të shumtë kanë qenë personazhet VIP të pranishëm në dasmën e deputetit të Partisë Demokratike, Gerti Bogdani.

Kryeministri i vendit, Sali Berisha ka munguar në festën e organizuar enkas për të djathtët, por ama ka qenë djali i tij ai që i ka bërë nderin të atit.

Shkëlzen Berisha së bashku me bashkëshorten e tij Sadijen kanë qenë edhe të ftuarit e fundit që kanë mbërritur në dasmë pasi kishte ardhur çifti. Të veshur bukur dhe elegantë, ata kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve, e duke bërë madje pak xheloz edhe çiftin.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top