• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shkendije Mujaj tregon linjat perfekte

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Shkëndija është e pak e njohur në Shqipëri, ndërsa në Kosovë ajo ka realizuar disa këngë me klipe dhe megjithëse në fillimet e saj, karriera e saj muzikore është e pasur atje.


Shkëndija jeton prej vitesh në Zvicër ku zhvillon dhe karrierën e saj muzikore të cilën e ka filluar që në moshë të re. Para ca kohe, ajo realizoi edhe një këngë në gjuhën angleze, klipin e të cilës e xhiroi në Dubai, vend ku bën pushimet verore gati çdo vit.

Atje këngëtarja ka filluar disa lidhje miqësore të cilat e ndihmojnë të zhvillojë karrierën muzikore. Pasi xhiroi klipin, Shkëndija u shfaq edhe në një intervistë televizive nëpër televizionet arabe.

Jeta private e saj është shumë sekrete pasi deri më tani nuk ka zbuluar asnjë të dashur, megjithatë flitet se Shkëndija është në lidhje me ndonjë sheik arab i cili edhe e mban këngëtaren nga ana financiare.

Ndërkohë që e gjithë estrada për shkak të krizës financiare pushon në vende më të afërta, Shkëndija ka zgjedhur përsëri Dubain për të pushuar.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top