• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Shkendije Mujaj.

Kush eshte me e mire?

 • Shkendije Mujaj

  Votes: 3 50.0%
 • Jenifer Lopez

  Votes: 3 50.0%

 • Total voters
  6
 • Poll closed .
Status
Temë e mbyllur.

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,389
Pikët
83
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Vetem per Ledion, te fresketa :)

 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,112
Pikët
0
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Vetem per Ledion, te fresketa :)

Cfare hijeshie me kete krujtese dhembesh ne goje...te njejtet delikatese te atyre kamionisteve qe gjen neper autogrill.


O Ledio, kjo eshte nga ato te lodhmet fare e shkreta.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,389
Pikët
83
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Do thuash Ledio, qe ti nuk e kishe kafshuar kete ? :)
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,112
Pikët
0
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Po te vendosja te shkoja me ndonjeren me leke, do e zgjidhja te nje niveli tjeter Ledio.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,389
Pikët
83
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Ledio, ti i paske qejf femra te holla, vetem asht e lekure :)
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,112
Pikët
0
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Ledio kjo eshte e lodhme daku, baxhelle e dores se trete. S'kemi mbet kaq keq shyqyr zotit.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,389
Pikët
83
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Ledio, fakt qe nuk kemi mbete, por edhe kjo llogaritet si nje JLO :)
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,389
Pikët
83
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Wow, nuk i paska pare Drague ende fotot e reja te Shkendijes :)
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,353
Pikët
113
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Paska fillu me artet marciale kjo!

Ps: Mire qe se ka crop ndonje nga ktu me e vu 3 min per reklame :p
 

PuffetiNa

MbetiTeThemiNaIshteNjeher
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
12,097
Pikët
113
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Ncncn...
+ 40 :p

ps: Pamje te frikshme !
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,389
Pikët
83
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Drague, per ty nje e fresket nga Shkendija :)

 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,824
Pikët
113
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Paska nxjerr serish foto Dija :D. Ju vraft zoti qe nuk e dergoni nje mp te pakten.

Egoista! :p
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
26,078
Pikët
113
Përgjigje e: Shkendije Mujaj.

Paska nxjerr serish foto Dija :D. Ju vraft zoti qe nuk e dergoni nje mp te pakten.

Egoista! :p
nuk po me len me i kopju fotot e poshtra.no istagram ledio
 
Status
Temë e mbyllur.
Top