• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shota gjobitet nga policia

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Fundjava e kaluar nuk ishte dhe aq e këndshme për këngëtaren kosovare, Shota Baraliu. Ajo së bashku me shoqen e saj, këngëtaren Valza Bajra, kanë udhëtuar nga Kosova për në Shqipëri, më saktësisht për në Durrës, për të ngrënë drekë atje.


Gjatë rrugës, Shota ka pasur disa momente të vështira pasi është ndaluar nga policia dhe pas kontrollit është gjobitur dhe i është marrë patenta.

Isha në Shqipëri, së bashku me këngëtaren, njëkohësisht dhe shoqen time Valëza Bajren. Udhëtuam për në Durrës për të ngrënë drekë.

Në autostradë na ndaloi policia, dhe jo vetëm që më gjobiten, por ma morën edhe lejen e qarkullimit”, – tregon Shota.

Sigurisht që shpejtësia e madhe në rrugë ka detyruar policinë që të veprojë kështu.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top