• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shota godet një dajlë me shishe në kokë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Personazhet e njohur përveç momenteve të këndshme, shpesh hasin edhe në raste të pavolitshme nëpër vende të ndryshme ku ata preferojnë të kalojnë kohën e lirë, jashtë skenës. Një rast i zakonshëm që ndodh shpesh nëpër disko, është edhe vjedhja.


Këtë radhë pre e vjedhjes ka rënë këngëtarja Shota Baraliu. Para pak kohe, në një disko asaj i është vjedhur çanta. Aty ka pasur të gjithë dokumentat, celularin dhe kartat bankare.

Burime tona nga vendi ku ka ndodhur ngjarja tregojnë se nga nervat që iu shkaktuan këngëtares nga kjo vjedhje, asaj i ofrohet një mashkull i panjohur në gjendje të dehur, duke i thënë: “Pse s’më flet, më ke harruar?”. Nga ai moment ajo nuk ka parë se çfarë ka pasur në duar, duke gjuajtur djaloshin me një shishe qelqi në kokë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top