• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shpëtojeni martesën me jorganin e ri

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


“Jorgani për martesë më të lumtur” sipas firmës e cila e prodhon, shpejt thithë erërat e pakëndshme, ndërsa reklama për të është bërë hit në YouTube.
Shpikësi Francis Bibbo nga Denveri i SHBA-ve para 15 viteve kishte zbuluar një material i cili sot përdoret nga ushtarakët si armë kimike, por vetëm tash u përdor në formën e jorganit për martesë të lumtur.

Secili që ka një bashkëshort i cili lëshon gazra natën derisa flenë, me siguri të paktën një herë në jetën e tij ka ëndërruar një jorgan të tillë.

Por nuk është vetëm prodhimi interesant, është edhe reklama, të cilën deri më tash e kanë parë mbi një milion njerëz në YouTube.

Jorgani kushton rreth 50 euro, ndërsa prodhuesi e reklamon si dhuratë të përkryer për dasmë dhe përvjetor të martesës. /Telegrafi/
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=5mO9JdL81gc&feature=player_embedded"]YouTube- Flatulence Better Marriage Blanket
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Përgjigje e: Shpëtojeni martesën me jorganin e ri

Pupa besoj se ti e ke bler hee ? Se kshu me the njeher leshon shume gazra burri ne krevat hahahaha :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Shpëtojeni martesën me jorganin e ri

Jepini nje kshtu per SILENT se gjunaf meti ty ngren grosh e cmendi lagjen :p:p:p deri qeni i ka ik nga shpia ahahhah
 
Top