• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shpallet gënjeshtari më i mirë në SHBA

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Wisconsin, 31 dhjetor - David Milz nga Wisconsini është zgjedhur për gënjeshtarin më të mirë nga 500 garues, të cilët kanë marrë pjesë në garën vjetore të “Klubit të gënjeshtarëve” në Burlington.
Inspektori 49-vjeçar në shkollën fillore në Wisconsin, David Milz, është shpallur gënjeshtari më i mirë për vitin 2010 në SHBA, ndërsa gënjeshtra me të cilën ka fituar titullin thotë – “gati e kisha një të dashur, por më la para se të takohemi”.
David Milz e kujtoi këtë gënjeshtër gjatë verës, kur po bënte shaka me miqtë dhe iu duk mjaft e mirë që ta dërgojë në konkursin e “Klubit të gënjeshtarëve” në Burligton, njoftojnë mediet amerikane. Ishte mjaft i habitur kur dëgjoi se ka fituar nga 500 garues pikërisht gënjeshtra e tij.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Shpallet gënjeshtari më i mirë në SHBA

:D eshte pak vone tani per keto cik ore 2010 qe kan mbetur por do propozoja qe ne 2011 te hapej konkursi i genjeshtarve te forumit! :D

Jam i bindur se ka shume talente te pazbuluara midis nesh! hahahahahaha
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,286
Pikët
113
Përgjigje e: Shpallet gënjeshtari më i mirë në SHBA

:D eshte pak vone tani per keto cik ore 2010 qe kan mbetur por do propozoja qe ne 2011 te hapej konkursi i genjeshtarve te forumit! :D

Jam i bindur se ka shume talente te pazbuluara midis nesh! hahahahahaha
lol
Nejse nuk ma merr menja qe midis nesh ka te tillehahahahahaha
 
Top