• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shpat Deda ka realizuar këngën e tij më të ri “Molla e parë”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
I njohur për këngët e tij romantike dhe për zërin melankolik, Shpat Deda pak para pushimeve verore ka hedhur këngën e tij më të re “Molla e parë”.


Por, këngëtari ka paralajmëruar se përpos kësaj kënge, ai së shpejti do të sjellë në tregun kosovar edhe një album dhe një DVD, ku është një koncert “live” i këngëtarit.

Shpat Deda vitin e kaluar kishte arritur një sukses të konsiderueshëm në Shqipëri, ku pjesëmarrja e tij në “Top Fest” dhe arritja e tij kishte befasuar të gjithë.

Shpati përndryshe ka një stil të veçantë, që e bën atë shumë të dallueshëm nga këngëtarët e tjerë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top