• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shpati dhe Afërdita kanë publikuar albumet e tyre

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Albumi i Afërditës mban titullin “Just Kiss Me”, ndërsa ai i Shpatit “Medika-ment”.


Ky është albumi debutues i Afërditës, në të cilin përfshihen dhe hitet “Shumë trafik” e “Nëse je burrë”.

Të dyja albumet publikohen prej kompanisë “Eurolindi”Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top