• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shpikje multifunksionale për kuzhinën

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
OOOMS studio holandeze e projektimit, ka krijuar me këtë lëndë praktike një shpikje që të gjithë do ta përdorin në kuzhinat e tij.Ajo është bordi multifunksional për prerje i cili përbëhet nga tre pjesë të cilat mund të ngjiten si puzzles dhe kështu bëhet një dru i gjatë ku mund të pritet edhe buka e gjat franceze.Mund të përdoret përveç prerjes së bukës edhe për prerjen e produkteve të tjera.Përveç kësaj, shërben si një kapak që shërbehet për ushqim dhe verë, në sajë të një kurth i projektuar veçanërisht që mbledh gotë për verë.
 
Top