• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 68

  Helena

  .
  • Postime
   14,832
  • Rezultati i reagimit
   1,522
  • Pikët
   113
 • 48

  Çaushi

  V.I.P
  • Postime
   3,356
  • Rezultati i reagimit
   109
  • Pikët
   63
 • 16

  Mistrece

  ...
  • Postime
   16,013
  • Rezultati i reagimit
   1,769
  • Pikët
   113
 • 15

  Jolene

  🌫
  • Postime
   18,322
  • Rezultati i reagimit
   2,928
  • Pikët
   113
 • 12

  Sopoti

  V.I.P
  • Postime
   11,127
  • Rezultati i reagimit
   156
  • Pikët
   63
 • 9

  Meri

  .
  • Postime
   13,293
  • Rezultati i reagimit
   2,025
  • Pikët
   113
 • 9

  zigur

  Anëtar
  • Postime
   119
  • Rezultati i reagimit
   19
  • Pikët
   18
 • 9

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,658
  • Rezultati i reagimit
   107
  • Pikët
   0
 • 8

  e panjohura

  Super Moderator From Atje ku më le!
  • Postime
   7,303
  • Rezultati i reagimit
   345
  • Pikët
   83
 • 8

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,429
  • Rezultati i reagimit
   1,957
  • Pikët
   113
 • 8

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   14,786
  • Rezultati i reagimit
   3,438
  • Pikët
   113
 • 6

  Xhenet

  Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   2,537
  • Rezultati i reagimit
   3,115
  • Pikët
   113
 • 6

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   7,126
  • Rezultati i reagimit
   1,319
  • Pikët
   113
 • 6

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   22,592
  • Rezultati i reagimit
   5,082
  • Pikët
   113
 • 6

  Lea

  E dashuruar kok e kemb mbas nje engjelli ❤ From Pran saj, sot e pergjithmon :)
  • Postime
   10,823
  • Rezultati i reagimit
   1,472
  • Pikët
   113
 • 5

  kreksi

  Metropolis From France.
  • Postime
   2,361
  • Rezultati i reagimit
   367
  • Pikët
   83
 • 5

  Selena-

  Sweety
  • Postime
   930
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 4

  shoku_tanku

  • Postime
   17,803
  • Rezultati i reagimit
   1,912
  • Pikët
   113
 • 4

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   30,641
  • Rezultati i reagimit
   3,167
  • Pikët
   113
 • 4

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   14,354
  • Rezultati i reagimit
   963
  • Pikët
   113
 • 4

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   10,732
  • Rezultati i reagimit
   2,378
  • Pikët
   113
 • 4

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,429
  • Rezultati i reagimit
   1,259
  • Pikët
   113
 • 4

  Jetmira

  Gata
  • Postime
   3,369
  • Rezultati i reagimit
   686
  • Pikët
   113
 • 3

  Golden_Boy

  . From Diku!
  • Postime
   3,081
  • Rezultati i reagimit
   592
  • Pikët
   113
 • 3

  Gi de Masha

  The untochables ... 64 From Danimarkë
  • Postime
   15,065
  • Rezultati i reagimit
   1,815
  • Pikët
   113
 • 3

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,179
  • Rezultati i reagimit
   2,997
  • Pikët
   113
 • 3

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   4,522
  • Rezultati i reagimit
   2,169
  • Pikët
   113
 • 2

  xyz

  V.I.P
  • Postime
   3,948
  • Rezultati i reagimit
   45
  • Pikët
   48
 • 2

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,396
  • Rezultati i reagimit
   493
  • Pikët
   83
 • 2

  Puhiza

  • Postime
   4,097
  • Rezultati i reagimit
   353
  • Pikët
   83
 • 2

  Anathema

  Super Anëtar From Ne humbetiren e kaosit
  • Postime
   1,497
  • Rezultati i reagimit
   7
  • Pikët
   38
 • 2

  Onyx

  Unpredictable
  • Postime
   5,745
  • Rezultati i reagimit
   519
  • Pikët
   113
 • 2

  Darkblonde

  Darkblonde 28 From Prishtina
  • Postime
   213
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 2

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   2,477
  • Rezultati i reagimit
   711
  • Pikët
   113
 • 2

  Klodi-ANN

  Anëtar i ri
  • Postime
   22
  • Rezultati i reagimit
   13
  • Pikët
   3
 • 1

  daniel00

  V.I.P From Diktatrojska
  • Postime
   3,975
  • Rezultati i reagimit
   75
  • Pikët
   48
 • 1

  Alkoma

  Jezusi Shpeton From Shqiperi
  • Postime
   2,687
  • Rezultati i reagimit
   44
  • Pikët
   48
 • 1

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,527
  • Rezultati i reagimit
   861
  • Pikët
   113
 • 1

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   54,869
  • Rezultati i reagimit
   6,541
  • Pikët
   113
 • 1

  uj me gaz

  :)
  • Postime
   8,045
  • Rezultati i reagimit
   350
  • Pikët
   83
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   8,951
  • Rezultati i reagimit
   3,383
  • Pikët
   113
 • 1

  Elina

  V.I.P From Ne lotin e gezimit.
  • Postime
   1,912
  • Rezultati i reagimit
   207
  • Pikët
   63
 • 1

  Zana

  🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   33,706
  • Rezultati i reagimit
   5,496
  • Pikët
   113
 • 1

  Ajana87

  V.I.P From Tetove
  • Postime
   4,922
  • Rezultati i reagimit
   2,730
  • Pikët
   113
 • 1

  Khaleesi

  V.I.P
  • Postime
   6,721
  • Rezultati i reagimit
   947
  • Pikët
   113
 • 1

  Dulcis in Fundo

  echoes
  • Postime
   4,910
  • Rezultati i reagimit
   168
  • Pikët
   63
 • 1

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   7,337
  • Rezultati i reagimit
   535
  • Pikët
   113
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   1,830
  • Rezultati i reagimit
   200
  • Pikët
   63
 • 1

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,664
  • Rezultati i reagimit
   1,806
  • Pikët
   113
 • 1

  endrraime

  V.I.P From Mk
  • Postime
   395
  • Rezultati i reagimit
   49
  • Pikët
   28
 • Top