• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarë të famshëm nëpër botë

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Kjo video shum interesante qarkullon ne youtoube dhe esht nji film me metrazh te shkurter qe i dedikohet shqiptareve te shquar qe njef bota e sotme
edhe pse nuk perfshin gjith shqiptaret e shquar sepse le jasht nji pjes te madhe te shqiptareve kjo video ka shum kuptim dhe i jep te kuptoj sadopak kujtdo qe ka dyshime dhe i duket bota e huaj me mir se shqiperia qe e verteta esht ndryshe "Shqiptaret kan qen jan dhe do te jen nji nga pupujt qe i kan dhen ritmin njerezimit"

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watchëv=m3YlZNVoBTo[/YOUTUBE]
 
Top