• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarët në Amerikë

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Ne kete sofer mund te bshkebisedojne te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne Amerike !!!
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Shqiptaret ne New York

flm kunoto ce me ne fund e hape nji vend ce mundem mu marr vesh :p

hello allzzz :) here i can offer you a slice of pizza & red_bull :p
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Titulli: Shqiptaret ne New York

Bore e madhe ne NY sot mezi pastrova makinen...
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Shqiptaret ne New York

lol Goddess i fell on my ass:p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Shqiptaret ne New York

ka ren bore ne nyc sa keq hahahahahaha sa mire goddess e ke pastruar te jane bere duart ufaaaaaaaaaaaahahahaha kis kis po he mo su merzit se dhe pak doli pranvera goce
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Shqiptaret ne New York

gajs......hau ar ju :p e shykqyr qe ju mbush mendja ta hapnin nje teme per ameriqezat :p
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Shqiptaret ne New York

ëa tersi gjitha gocat e forumit jetokan ne fund te botes eh amerik na le pa goca traft nai avion tjeter ishalla
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,686
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerike

Just thought to stop by and say hello. Have an awesome rest of the week! :)

 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ka ndonje MendelejeAKTIvist al andej nga ju mo......
http://www.abc10.com/story/news/investigations/2015/11/04/75112994/
Faleminderit per shendetsine dhe mjedisin qe keni ose......ne me JU ndersa ATA `bam` neve,ose te pakten do ju lajmerojne heren tjeter...........mbase.
PS se nuk kuptoni juve: jeni vetem numra qe ju mungojne bizhamat me ngjyrat BARDH e ZI.Ne eu i kane provuar dhe do ja u japin perseri ne nje kohe te papercaktuar.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Juve shqiptaret ne Kanada e njihni kete adrese...

200 – 13111 Vanier Place
Richmond, BC V6V 2J1
Canada

Ju falenderoj per pergjigjet qe do me jepni se kam parasysh nje artikull.
Dhe po fillova vete te investigatoj ja pres gjuhen klyshave te Sales.
Asnjanes nga ana ime.
Danke.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

*Gadi gjysa postusve ne ket teme, jan bo per "rahmetNick"
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Gjalle jeni more merikaner....eh po-nani-

U zgjova una
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
10,074
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Kush ktu jeton nga perendimi i amerikes?!lol
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
14,024
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Ne te Amerikes nuk po dim se ne cilen banje do te na lejohet te shkojme. Si po shkon puna duhet me majte nji oturak me vete ne cante se do ngelemi ibret.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Historia na ka mesuar qe cdo perandorie i vjen FUNDI....si puna Enverit....per shembull!
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
14,024
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Per Shqiptaret e Amerikes 'this is coming to a town near you, brace yourselves!'

New York-u, ose bashkiaku i New York-ut ka nxjer nje ligj qe gjobit punedhenesit nese ata nuk i dretjohen transeskualeve me peremerin qe ata preferojne,(Ze, Hir, etj)``brutal`` deri ne $250,000 dollaro. Si po vjen puna ketu nuk do na ngeli rrugdalje tejter vetem te shkojme ne Koren e Veriut ose ne Rusi se edhe ne Shqiperi po prishet puna.

Official video from Fox News-NY

http://www.fox5ny.com/news/142860949-story

https://www.youtube.com/watch?v=dLdpyvKUEOU
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Amerikë

Halo....amerikanos:d
Kush do i fitoje zgjedhjet?
Ai bythziu ne Xhaponi kerkoi falje per viktimat?
Thankiamos
 
Status
Temë e mbyllur.
Top