• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarët në Angli

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,346
Pikët
113
Vendndodhja
Vetem Per ju shqiptare qe jetoni ne Angli,tregoni c`do gje mbi jeten tuaj andej :)
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,631
Pikët
113
Përgjigje e: Shqiptarët në Angli

Hello mates. Have a great week! :)

 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Shqiptarët në Angli

ahahahahhaah me var nje varg hudhra tek dera:p:p:pedhe i kena kombinu perdet me ngjyren e mureve:p:p
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
210
Pikët
28
Përgjigje e: Shqiptarët në Angli

S'paska asnji ktej?
 

inginieri

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 27, 2011
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Përgjigje e: Shqiptarët në Angli

He mo ca keni bo mir?!Do e kalojme mire apo jo?
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Shqiptarët në Angli

Hi. Ka ndonje qe jeton ne Dublin ketu? Eshte Irlande natyrisht dhe jo Angli por gjithnje GB.
Do te isha i interesuar per ca informacione:)
 

Irfan CANA

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 16, 2011
Postime
1,855
Pikët
0
Përgjigje e: Shqiptarët në Angli

Përshëndes gjithë shqiptarët në Angli duke iu dëshiruar punë të mbarë çdo ditë.
 

Misty-Blue

Përjetësisht të Panjohur
Anëtar
Mar 17, 2012
Postime
1,458
Pikët
0
Përgjigje e: Shqiptarët në Angli

folet shqip ktu :p
 
Top