• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarët në Gjermani

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
5,565
Pikët
113
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Gjermani

Abend :)
Ich wünsche euch ein schönen abend:)Und einen schönen wochenbeging :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,412
Pikët
113
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Gjermani

Morgen und vielen dank.-nani-
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
2,597
Pikët
63
Përgjigje e: Shqipëtarët në Gjermani!

Endlich Deutsch, man ich bin durcheinander hier.

Wo seid ihr denn?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,412
Pikët
113
Përgjigje e: Shqipëtarët në Gjermani!

Te gjithe mund te marrin pjese ne forumin gjerman dhe flasim shqip!
Perse jo,dhe pa maske!
lg
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,412
Pikët
113
Përgjigje e: Shqipëtarët në Gjermani!

Ngaqe asnjeri nuk kujtohet,i pershendes shqiptaret ne Gjermani:
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6bz0rLo_fhU&feature=channel]YouTube - Uwu Lena - Schland O Schland (Offizielles VIDEO)[/ame]
Danke Deutschland-go-
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 19, 2010
Postime
1,018
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Shqipëtarët në Gjermani!

tok tok.. ka njeri keteja apo jo ??? pranoni miq nga italia po puro shqiptare ama?? :)
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,661
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Shqipëtarët në Gjermani!

tok tok.. ka njeri keteja apo jo ??? pranoni miq nga italia po puro shqiptare ama?? :)

Ngele tu gjesdis ,sa nje shtet ne tjetrin .:d
 
Top