• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 177

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,429
  • Rezultati i reagimit
   1,959
  • Pikët
   113
 • 39

  Linda

  ❤❤❤❤
  • Postime
   5,126
  • Rezultati i reagimit
   1,296
  • Pikët
   113
 • 36

  Skydive

  Anëtar i ri
  • Postime
   2,266
  • Rezultati i reagimit
   46
  • Pikët
   0
 • 31

  ymer prizreni

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,873
  • Rezultati i reagimit
   19
  • Pikët
   0
 • 28

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,052
  • Rezultati i reagimit
   2,299
  • Pikët
   113
 • 25

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   6,351
  • Rezultati i reagimit
   93
  • Pikët
   48
 • 16

  busavata

  Moderator 55 From Gjilan
  • Postime
   8,471
  • Rezultati i reagimit
   285
  • Pikët
   83
 • 14

  Regina

  Super Moderator
  • Postime
   2,574
  • Rezultati i reagimit
   173
  • Pikët
   63
 • 12

  gesti_7

  Super Anëtar
  • Postime
   240
  • Rezultati i reagimit
   110
  • Pikët
   43
 • 9

  legjenda

  V.I.P From MAQEDONIA VERIUT
  • Postime
   4,208
  • Rezultati i reagimit
   590
  • Pikët
   113
 • 8

  PuffetiNa

  MbetiTeThemiNaIshteNjeher
  • Postime
   12,016
  • Rezultati i reagimit
   2,194
  • Pikët
   113
 • 8

  dbh

  Anëtar i ri
  • Postime
   607
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 7

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,378
  • Rezultati i reagimit
   1,755
  • Pikët
   113
 • 7

  iDeA

  DiNaMiKe From FrymeMarrja
  • Postime
   3,191
  • Rezultati i reagimit
   305
  • Pikët
   83
 • 7

  Irfan CANA

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,856
  • Rezultati i reagimit
   13
  • Pikët
   0
 • 7

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   8,951
  • Rezultati i reagimit
   3,383
  • Pikët
   113
 • 7

  lonely_lion

  0xD15EA5E
  • Postime
   6,366
  • Rezultati i reagimit
   573
  • Pikët
   113
 • 6

  Saura

  Anëtar i ri From Itali
  • Postime
   2,661
  • Rezultati i reagimit
   67
  • Pikët
   0
 • 6

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,664
  • Rezultati i reagimit
   1,806
  • Pikët
   113
 • 5

  [email protected]

  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
  • Postime
   11,119
  • Rezultati i reagimit
   1,019
  • Pikët
   113
 • 4

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   7,127
  • Rezultati i reagimit
   1,320
  • Pikët
   113
 • 4

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   72
  • Pikët
   48
 • 4

  shoku_tanku

  • Postime
   17,803
  • Rezultati i reagimit
   1,912
  • Pikët
   113
 • 4

  Marya

  V.I.P
  • Postime
   6,384
  • Rezultati i reagimit
   1,009
  • Pikët
   113
 • 4

  uj me gaz

  :)
  • Postime
   8,045
  • Rezultati i reagimit
   350
  • Pikët
   83
 • 4

  Oqeani

  V.I.P From Nën hijen qiellore
  • Postime
   9,609
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 4

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,179
  • Rezultati i reagimit
   3,000
  • Pikët
   113
 • 4

  Lepurushja vogel

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   930
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 3

  SmiLey

  Anëtar i ri From Negli occhi suoi! ♥ ♥
  • Postime
   1,288
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 3

  alem_de

  Super Anëtar From Gjermani.
  • Postime
   1,010
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   38
 • 3

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   54,869
  • Rezultati i reagimit
   6,546
  • Pikët
   113
 • 3

  Brari

  Super Anëtar
  • Postime
   3,558
  • Rezultati i reagimit
   24
  • Pikët
   38
 • 3

  Si Bora

  V.I.P
  • Postime
   22,620
  • Rezultati i reagimit
   1,322
  • Pikët
   113
 • 3

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   17,630
  • Rezultati i reagimit
   1,344
  • Pikët
   113
 • 2

  SEa

  Anëtar i ri From marina di massa
  • Postime
   1,544
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 2

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   13,788
  • Rezultati i reagimit
   583
  • Pikët
   113
 • 2

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   14,786
  • Rezultati i reagimit
   3,439
  • Pikët
   113
 • 2

  Tironcja_BLN

  Anëtar i ri From Berlin City
  • Postime
   29
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 2

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   22,592
  • Rezultati i reagimit
   5,091
  • Pikët
   113
 • 2

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,893
  • Rezultati i reagimit
   749
  • Pikët
   113
 • 2

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   4,716
  • Rezultati i reagimit
   240
  • Pikët
   63
 • 2

  ersa

  Anëtar i ri
  • Postime
   11
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 2

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   7,337
  • Rezultati i reagimit
   535
  • Pikët
   113
 • 2

  ricky_ch

  *************
  • Postime
   494
  • Rezultati i reagimit
   104
  • Pikët
   43
 • 2

  Beu_Shpata

  Anëtar i ri
  • Postime
   3,417
  • Rezultati i reagimit
   42
  • Pikët
   0
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,559
  • Rezultati i reagimit
   2,341
  • Pikët
   113
 • 1

  r00t

  Anëtar From Monaco
  • Postime
   648
  • Rezultati i reagimit
   9
  • Pikët
   18
 • 1

  Mikela

  Anëtar i ri From U.S.A
  • Postime
   335
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 1

  Jolene

  🌫
  • Postime
   18,323
  • Rezultati i reagimit
   2,933
  • Pikët
   113
 • 1

  tété

  Anëtar i ri From Do te me besh gje vizite?
  • Postime
   1,729
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   0
 • Top