• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarët në Itali

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Ne kete sofer mund te bshkebisedojne te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne Itali :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

shumica e shqiptarve ne itali jetojn po tu spaska njeri :p
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

Jane te gjithe skafista edhe mendojne se ka carabinieri ktu , welcome italiana no police here :p
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

ka ndonjeri ndonje problem me skafistet ktu ??????? hahahaha

disegno normalisht by endri lejla .
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

sa e cuditshme ....asnjeri nuk flet ktu nga te gjitheanetaret qe jetojne ktu ne itali psss
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

e pra prandaj e vura re kete tem :D
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Shqipetaret Ne Itali

endri shum te bukura kto vizatimet nese ke kohe dhe deshire mund te hapim nji tem speciale per keto vizatimet dhe munt ti postosh atje
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

Mandi dhe gjith anetaret e pakte qe ndodhen ne Itali ju pershendes me kete kengen

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=hP6GMr-uZtM"]YouTube- Fabri Fibra - In Italia dhe kurajo behuni cik te gjalle ;) :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

:O:O:O:O:O,,,,,,,,,,,, ku jon italiant me :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

kan shku me pushime :p spaska italian se kan ardhe ne antalya hahhaa
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

e mo se keto vetem makarona han pizat i kan per dite vikendi hahahahhahahah :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

Meqe qekeni kujtu per ne po ju qeras me nje pizz Caprichosa .. lol

 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

loooooool Mandi a nga italia qenke a sorry sorry haahhahahahahahah
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

........paska hy klandestin-e Puffe ne Itali :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

E po meqense qenka keshtu, sipas llogarive mua me takon gjysma e Kulles se Pizza-s :p:p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Shqipetaret Ne Itali

po ju ftoj per pide me mish grire dhe djegse :p

kiss
 
Top