• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarët në Itali

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
17,759
Pikët
113
Gjithsesi nga 1 gushti do kemi nje decret te ri,mos dilni jashte italise per turizem 🙈
 
Top