• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptaret ne Amerike.

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,405
Pikët
113
Agjencitë federale dërgojnë ndihma në shtetet e goditura nga stuhia e ashpër dimërore.

Burimi....

C`thone ruset....Ndërprerja e energjisë në Teksas,kesaj RRADHE ...PA, ose, HET aPO, NUK u kqyr..... ndonjë haker rus.

PS : Vermont Peter Shumlin..... të gjithë Amerikanët duhet të alarmohen dhe të zemërohen nga fakti, që një nga horrat kryesorë të botës, Vladimir Putin, është përpjekur të hakojë rrjetin tonë të energjisë, tek i cili mbështetemi për të siguruar cilësinë e jetës, ekonominë, shëndetit tonë, lirin dhe sigurinë.

Washington Post....sistemi i furnizimit në Vermont me energji elektrike,dhe operacioni i hakerave ruse.
Kjo në vitin....... 2016.
FAZITI....Po TANI?
Apo stuhine e quan APET ruset.
KARAgjozer.

Tschyss.
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,189
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Agjencitë federale dërgojnë ndihma në shtetet e goditura nga stuhia e ashpër dimërore.

Burimi....

C`thone ruset....Ndërprerja e energjisë në Teksas,kesaj RRADHE ...PA, ose, HET aPO, NUK u kqyr..... ndonjë haker rus.

PS : Vermont Peter Shumlin..... të gjithë Amerikanët duhet të alarmohen dhe të zemërohen nga fakti, që një nga horrat kryesorë të botës, Vladimir Putin, është përpjekur të hakojë rrjetin tonë të energjisë, tek i cili mbështetemi për të siguruar cilësinë e jetës, ekonominë, shëndetit tonë, lirin dhe sigurinë.

Washington Post....sistemi i furnizimit në Vermont me energji elektrike,dhe operacioni i hakerave ruse.
Kjo në vitin....... 2016.
FAZITI....Po TANI?
Apo stuhine e quan APET ruset.
KARAgjozer.

Tschyss.
Si neve kur nxirnim grupet armiqsore,mehmet shehu poliagjent.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,405
Pikët
113
A munet me na sqarue per ....
Tetë persona u qëlluan për vdekje në Atlanta.

Shumica e viktimave thuhet se janë.... gra aziatike. Motivi është ende i paqartë.

Tenkju se....NUK rrini n`DOT juve VRROMSA pa ....atacke dhe MASAKRA.

DNA-ja,e LESHIT me demokratik te KURACIT.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
55,694
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
A munet me na sqarue per ....Tetë persona u qëlluan për vdekje në Atlanta.

Shumica e viktimave thuhet se janë.... gra aziatike. Motivi është ende i paqartë.

Tenkju se....NUK rrini n`DOT juve VRROMSA pa ....atacke dhe MASAKRA.

DNA-ja,e LESHIT me demokratik te KURACIT.
njerez rracist dhe psikopat, qe fatkeqsisht me duket amerika i ka me shume nga diversiteti qe kemi ketu
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,405
Pikët
113
Deklaratë: Shoqata Malësia e Madhe një hap para apo tre mbrapa?


PS....jone noi fare patriotash kta te ....malesive?

NUK eshte e nevojshme per pergjigjen...SEPSE.

Luie Dushaj .....


Qentë le të lehin,karvani kombëtarë ec përpara!
Rrofsh sa Malet e Malësisë,luani ynë Ruzhdi Gjokaj.

Natyrisht edhe burimi...


KY....HAJDARI luan, NUK ka mesuar akoma shqip.

116283970_614768365903178_7754329048868187058_n.jpg

Kta LOQET mujne shkinat me LLAPA.

IDIOT covjece.
 
Top