• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptaret ne Amerike.

Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Porosita food deliveri mbreme chinese food, nje kung pa chicken dhe mongolian beef, me nje cup eggdrop sup beri 38 dollar, zakonisht 20 e gjitha kushton, sidomos ne texas qe eshte gjthcka me lire. Me bakshish kushtoi $50 dhe ushqim kot. Ka me ik vlera e dollarit per lesh.
Bera order njehere me Uber dhe nuk ja vlejti fare. Vajti ushqimi dyfish ne cmim pa futur tips.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Vdes njëri nga qentë e Joe dhe Jill Biden.


PS...ngushellime te SINQERTA pasardhesve te Champ-it.
FAZITI...gjonit dhe cikes ja nepni juve.
Naten e mire.
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
14,588
Pikët
113
Porosita food deliveri mbreme chinese food, nje kung pa chicken dhe mongolian beef, me nje cup eggdrop sup beri 38 dollar, zakonisht 20 e gjitha kushton, sidomos ne texas qe eshte gjthcka me lire. Me bakshish kushtoi $50 dhe ushqim kot. Ka me ik vlera e dollarit per lesh.
Hiqini keto bakshishet mo. Sllogarit dot sa do prishesh aty, me kalkulator me vete. Jo po eshte aq po sugjerohet te japesh kaq.
pffffff
 
Top