• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 55

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   41,601
  • Rezultati i reagimit
   11,100
  • Pikët
   113
 • 46

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   13,957
  • Rezultati i reagimit
   5,510
  • Pikët
   113
 • 40

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   59,914
  • Rezultati i reagimit
   12,940
  • Pikët
   113
 • 38

  crux

  V.I.P
  • Postime
   18,159
  • Rezultati i reagimit
   7,967
  • Pikët
   113
 • 37

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   50,318
  • Rezultati i reagimit
   21,791
  • Pikët
   113
 • 35

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   16,815
  • Rezultati i reagimit
   13,385
  • Pikët
   113
 • 28

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   34,096
  • Rezultati i reagimit
   19,539
  • Pikët
   113
 • 24

  Bad_Teacher

  V.I.P
  • Postime
   25,865
  • Rezultati i reagimit
   12,494
  • Pikët
   113
 • 22

  Free`dahhh

  Meleğim ✨
  • Postime
   10,644
  • Rezultati i reagimit
   13,784
  • Pikët
   113
 • 19

  Erdhi Dimri

  me ortekë From Upstate NY
  • Postime
   2,173
  • Rezultati i reagimit
   1,511
  • Pikët
   113
 • 17

  [email protected]

  V.I.P
  • Postime
   5,280
  • Rezultati i reagimit
   661
  • Pikët
   113
 • 17

  Elushe

  ~*~loved~*~
  • Postime
   7,515
  • Rezultati i reagimit
   5,807
  • Pikët
   113
 • 17

  Kurt

  ———>
  • Postime
   9,621
  • Rezultati i reagimit
   6,035
  • Pikët
   113
 • 15

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   54,331
  • Rezultati i reagimit
   40,346
  • Pikët
   113
 • 15

  Fierakja

  ___________
  • Postime
   10,668
  • Rezultati i reagimit
   5,970
  • Pikët
   113
 • Top