• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shtëpitë me kanabis në Angli

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,364
Pikët
83
po por nuk eshte droge astra zeneca apo qe vjen nga drejtoret e terrorizmit, por ka perqindje te pastra droge dhe nuk ka helme te rrezikshme per trupin! nje droge e tille ende nuk eshte legalizuar dhe kushton shtrenjte, por vetem drogat astra zeneca mund ti blesh per 5 pare por me koke ne torbe edhe pse te bjne te ndjehesh lion per disa ore!
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
7,968
Pikët
113
Ja nje profesor ne columbia university qe pohon se perdor heroine. Dicka qe nuk besoj se do e provoj kurre.
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,258
Pikët
113
Kaq pak shqiptar kemi qene ne angli ne 94-95 qe i njihja pothuajse te gjithe shqiptaret ne londer. 90% po besoj. Si ftyra se kush mban mend emrat.
Po lexoja gjithe kto emrat dhe po imagjinoja sa shume shqipo do ket atje tani,lol
... prandaj kuptojme pse keta shipot e Anglise mbeshtesin me aq force Edi Ramen.
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,364
Pikët
83
ka patur nje thenje te urte ne kohen e Curcillit: 'Po u kape ne Angli nuk vjen me ne shtepi!'
mjafton mos te ngaterrohesh me organizaten kriminale angleze dhe buke dhe shtepi qe bejne ne angli nuk i gjen as ne hollanden e mullinjve kunderlageshtire, dmth mureve kondicioner!
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,638
Pikët
113
Cila bote e ka legalizuar?
megjithse jam kundra drogave per perdorim higt, jo per perdorim kurativ,
kam vene re se ti jeton brenda kuvlise tate, pa ditur gje se ç' ndodh perreth,
pale, je dhe arkitekte a artiste,
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,296
Pikët
113
Ka mangesi shkrimi qe ke sjelle.
Aty SHKRUHET(midis te tjerash)....Londra,ku jedan banor ne pesë ështe i huaj, është veçanërisht e prekur - popullsia e kryeqytetit ka rënë me 700.000 covjece.... sipas studimit, dhe në të gjithë vendin..... mund të jetë më shumë se 1.3 milion....
EDHE
Nëse kjo është...... diku e saktë, do të jetë rënia më e madhe e popullsisë në Mbretërinë e Bashkuar që nga Lufta e Dytë Botërore, shkruajnë studiuesit.

PS....me kto mediat ka trojet ti akoma,qe NUK e japin lajmin te sakte.
FAZITI....e ka MIR...Akrepi,ndersa po i fus i SHTESE...volantin tina do e kesh ne krahun e djathte,ke ble nonji ke VESHderrat,ne natro krahun.
Je majtas ne ja kellcet djathtas....ndodh :p
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,638
Pikët
113
Ka mangesi shkrimi qe ke sjelle.
Aty SHKRUHET(midis te tjerash)....Londra,ku jedan banor ne pesë ështe i huaj, është veçanërisht e prekur - popullsia e kryeqytetit ka rënë me 700.000 covjece.... sipas studimit, dhe në të gjithë vendin..... mund të jetë më shumë se 1.3 milion....
EDHE
Nëse kjo është...... diku e saktë, do të jetë rënia më e madhe e popullsisë në Mbretërinë e Bashkuar që nga Lufta e Dytë Botërore, shkruajnë studiuesit.

PS....me kto mediat ka trojet ti akoma,qe NUK e japin lajmin te sakte.
FAZITI....e ka MIR...Akrepi,ndersa po i fus i SHTESE...volantin tina do e kesh ne krahun e djathte,ke ble nonji ke VESHderrat,ne natro krahun.
Je majtas ne ja kellcet djathtas....ndodh :p
ta leme shkrimin, por shif faktet qe jane akoma me te egra se shkrimi,
shume somaleze dhe emigrante te ndryshem, qe gjer dje nga belgjika e hollanda iken ne angli,
tani po kthehen perseri dhe po kerkojne te kthehen, prit se s'ke par gjo akoma, prit dhe pak,
 
Top