• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

shtepia e kameles....

Status
Temë e mbyllur.

Kamela

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
29
Pikët
0
Mire se ju gjeta te gjithve dhe shpresoj tja kalojm sa me mire se bashku ..:)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,346
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Hi alllllll

Mire se erdhe Kamela dhe shpresoj tja kalosh bukur ne pranin tone...
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Hi alllllll

Mire Se Erdhe Kamela, Sigurisht Qe Do Kalosh Bukur :D
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Hi alllllll

Mire se erdhe Kamela dhe shpresoj tja kalosh bukur ne pranin tone...
 

Kamela

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
29
Pikët
0
mir se ju gjeta...shpresoj tia kaloj kendshem ne shoqerin tuaj-party-
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: shtepia e kameles....

Mire Se Erdhe
 
Status
Temë e mbyllur.
Top