• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Nje shfaqje striptize per 'Shtepiaken e Deshperuar' Susan Mayer, luajtur nga aktorja Teri Hatcher.

Ne episodin e 12 te serialit te radhes qe po shfaqet ne ABC, 45-vjecarja eshte shfaqur me nje veshje tunduese dhe me levizje sensuale e ndjellese performon ne skene.

Ne kete pjese Susan heq rrobat ne nje lokal lap dance per te shoqin Mike Delfino.

"M'u desh qe te kerceja para 20 te panjohurve dhe nuk ishte aspak e lehte", rrefen aktorja ne "Late Night Show" te David Letterman,duke shtuar se vec kesaj si pasoje e nje incidenti pati probleme shendeti, ndersa ne kushte te veshtira i eshte dashur te xhiroje per gjashte ore te tjera.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: 'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize

Shum pak shpjegime ...qe tlejme komente dicka me teper mundesh? :)
Kjo e spjegon, se Teri Hatcher, ka xhiruar nje skene aspak te kendshme, e cila eshte bere ne nje ambient te tejmbushur me burra te panjohure. Dhe nuk ishin figurant filmi, po rastesia e xhirimit ne nje klub nate. Ja dhe disa foto, te marra nga BILD:Besoje se e more sqarimin :p

Alb_Lover, so hot :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: 'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize

S'me duket aspak argetuese dhe skuptoj nga del Hot nje femer qe gjendet ne keto situata lol
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: 'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize

S'me duket aspak argetuese dhe skuptoj nga del Hot nje femer qe gjendet ne keto situata lol
Epo tani, je femer dhe ca gjera nuk i shikon me syrin e mashkulli. Te mendosh vetem kaq, eshte 45 vjece. Ka nje trup perfekt, ka nje fytyre perfekte, ka nje sharm qe pak femra e kan. Cfare te kerkosh me shume se kaq tek fjala "HOT".

Shikoje njecik kete video, dhe me thuaj sa vjece te jep:

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=q7_BYwzeYdo[/YOUTUBE]
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: 'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize

Epo tani, je femer dhe ca gjera nuk i shikon me syrin e mashkulli. Te mendosh vetem kaq, eshte 45 vjece. Ka nje trup perfekt, ka nje fytyre perfekte, ka nje sharm qe pak femra e kan. Cfare te kerkosh me shume se kaq tek fjala "HOT".

Shikoje njecik kete video, dhe me thuaj sa vjece te jep:

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=q7_BYwzeYdo[/YOUTUBE]
lol te isha lesbiene do ndryshonte puna sjam..ju jap te drejte meshkujve po se kisha per paraqitjen po per situaten qe ajo ndodhesh..ne lidhje dhe me bashkeshortin..pastaj varet e paska zanot :D vjec duk me e re se eshte normalisht :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: 'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize

ne lidhje dhe me bashkeshortin..pastaj varet e paska zanot vjec duk me e re se eshte normalisht
Ne lidhje me bashkeshortin ne film. Jo per ate realin. :) Mesa di une, ajo ka qene e martuar deri para ca vitesh me Jon Tenney, tani per tani eshte beqare. Kush e ka pare ndonjehere serialin "Desperate Housewives", e njeh Teri Hatcher.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: 'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize

Ne lidhje me bashkeshortin ne film. Jo per ate realin. :) Mesa di une, ajo ka qene e martuar deri para ca vitesh me Jon Tenney, tani per tani eshte beqare. Kush e ka pare ndonjehere serialin "Desperate Housewives", e njeh Teri Hatcher.
A ashtu po se un jam cik fanatike :D jam e tvjetren stoleroj mendova se e kishte tshoqin real :d
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: 'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize

A ashtu po se un jam cik fanatike :D jam e tvjetren stoleroj mendova se e kishte tshoqin real :d
E gjithe kjo buje eshte bere per faktin se Teri Hatcher, ka xhiruar nje skene duke bere rolin e striptistes per burrin e saj (ne film). Po ambienti ku ajo po xhironte, ishte nje ambient jo me protagonist filmi apo figurant te perzgjedhur nga regjizori. Ishte nje xhirim spontan qe eshte bere ne nje lokal striptistesh, ku ajo u gjet perballe shume burrave te panjohure qe u futen ne skenen e filmit, padashje. Prandaj lajmi morin dhen si i thon, aktore pa komplekse qe xhiron dhe ne syrin e klienteve te ketij lokali. :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: 'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize

E gjithe kjo buje eshte bere per faktin se Teri Hatcher, ka xhiruar nje skene duke bere rolin e striptistes per burrin e saj (ne film). Po ambienti ku ajo po xhironte, ishte nje ambient jo me protagonist filmi apo figurant te perzgjedhur nga regjizori. Ishte nje xhirim spontan qe eshte bere ne nje lokal striptistesh, ku ajo u gjet perballe shume burrave te panjohure qe u futen ne skenen e filmit, padashje. Prandaj lajmi morin dhen si i thon, aktore pa komplekse qe xhiron dhe ne syrin e klienteve te ketij lokali. :D
Se mos shtjeva fall n'hi un un sa lexova Titullin e lexova ato pak detaje postova ..ndaj dhe jo pa qellim thashe pak me shum detaje :D
 
Top