• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

Status
Temë e mbyllur.

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,806
Pikët
113
Shtroni tapetin e kuq,erdha dhe une:D

Pershendetje :)

Po bej dhe une prezantimin tim do mundohem ta pershkruaj sa me shkurt dhe sakt,nuk du me ju lodh shum :D

Jam nga Tirana

Jetoj ne Gjermani me familjen time....statusi beqare :D

Shpresoj qe te kalojme mire se bashku:)

puc puc -pis-
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

Schatz Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

/me Shtron Qilimin e kuq :p

hajt Mire se na erdhe

 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

Mire se erdhe.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

Herzlich Wilkomen Schatzi,kalofsh mire me ne.``love``

 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Shtroni tapetin e kuq,erdha dhe une:D

Pershendetje :)

Po bej dhe une prezantimin tim do mundohem ta pershkruaj sa me shkurt dhe sakt,nuk du me ju lodh shum :D

Jam nga Tirana

Jetoj ne Gjermani me familjen time....statusi beqare :D

Shpresoj qe te kalojme mire se bashku:)

puc puc -pis-
haha mire se na erdhe edhe mire se te gjeta
po sna the aje m/f ta dime te pakten mos gjuajme kothaha
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,806
Pikët
113
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

Faleminderit :Mandi,Stealth,belle_vie,SwEeT AnGeL,Alb`Eagle,Ksanthi,Roxy,alem_de,born_to_love,Golden_Boy
Ju falenderoj per mikpritjen tuaj:)

Helena mire se te gjeta :)

Nuk e tregoj se çfar jam -pis-,rendsi ka statusi ,ti shif e boj ,per gjuetin haha haha
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

hahaha na dashke dhe qilim zotrote nuk je tipi im une zdu qylymalol
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

O je,o je, das fängt gut an.;))

Ju siguroj qe Schatzi eshte femer,(i).Pa (i )do te ishte mashkull.-urra-
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

Dashke dhe qylym ti cupke eee,prit njehere se nuk na eshte shtruar akoma neve te vjeterve ketu lol!

Bej shaka e dashur,mire se ke ardhur edhe kalofsh momente te kendshme ne kete forum!
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

Ekstra per Just myself.....cuditem si nuk ta kane shtruar keto djemte e forumit me pare !!!!

;))
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Shtroni qylymin e kuq,erdha dhe une:D

Haha faleminderit shume lol!
Tani keshtu ne vecanti sma ka shtruar njeri,ose te pakten nuk e kane deklaruar qe e kane shtruar vetem per mua :)!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top