• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shtypi Grek: "Zgarbi, historian i njohur qe deklaron te verteten pavaresisht ndryshimeve qe i kane bere historise Shqiptaret"

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,271
Pikët
113
Karabina (model 56) është një nga armët më preQize po ku merr vesh ti se ça është arma. 😜
Arma duhet kolauduar pa të qëllosh, nuk qëllohet me armën mbasi e ke përdorur si kërrabë dhënsh dhe mbasi e ke përplasur 2 mijë herë përtokë. 😜
Do rrosh me shume se mua,sepse e kisha ne men.Arma DO sherbim TEKNIK..TAMAM si kerrat.
EDHE TANI ta HEQ skalpin ne...300 metra Distance
 
Top