• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 5

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,199
  • Rezultati i reagimit
   12,355
  • Pikët
   113
 • 5

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,554
  • Rezultati i reagimit
   177
  • Pikët
   0
 • 4

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,108
  • Rezultati i reagimit
   1,700
  • Pikët
   113
 • 3

  Stelar

  white light
  • Postime
   37,870
  • Rezultati i reagimit
   23,464
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,000
  • Rezultati i reagimit
   11,601
  • Pikët
   113
 • 1

  Gi de Masha

  The untouchables ... 65 From Danimarkë
  • Postime
   19,441
  • Rezultati i reagimit
   7,812
  • Pikët
   113
 • 1

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,514
  • Rezultati i reagimit
   113
  • Pikët
   63
 • 1

  drague

  V.I.P
  • Postime
   31,996
  • Rezultati i reagimit
   9,520
  • Pikët
   113
 • 1

  shoku_tanku

  nje pyke midis jush,cun per s'prapi From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   35,074
  • Rezultati i reagimit
   19,233
  • Pikët
   113
 • 1

  Poeti

  Anëtar i ri From Ferizaj-Kosovë
  • Postime
   4,510
  • Rezultati i reagimit
   29
  • Pikët
   0
 • 1

  Mistrece

  ...
  • Postime
   17,749
  • Rezultati i reagimit
   5,035
  • Pikët
   113
 • 1

  Kulpra

  • Postime
   4,796
  • Rezultati i reagimit
   60
  • Pikët
   0
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   14,428
  • Rezultati i reagimit
   12,402
  • Pikët
   113
 • 1

  Semiku

  Style & Substance
  • Postime
   2,667
  • Rezultati i reagimit
   284
  • Pikët
   83
 • 1

  Jetmira

  V.I.P
  • Postime
   3,682
  • Rezultati i reagimit
   1,738
  • Pikët
   113
 • Top