• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si do ja shprehnit dashurin nji vajze/djali ?

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Do ishte kurioze te dinim si do vepronit ju per ti shprehur dashurin nji vajze ose djali me ëfar fjalesh do perpiqeshit tja fitonit zemren
jepni mendimet tuaja te lira
Un do ta shikoja me nji shikim te mekur plot thellesi pa i folur fare do ja ngrija qimet e kokes driz prej pasionit
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

Do ishte kurioze te dinim si do vepronit ju per ti shprehur dashurin nji vajze ose djali me ëfar fjalesh do perpiqeshit tja fitonit zemren
jepni mendimet tuaja te lira
Un do ta shikoja me nji shikim te mekur plot thellesi pa i folur fare do ja ngrija qimet e kokes driz prej pasionit
Mu ben qimet drize vetem na e shkruara hajde mo ta kisha perball kete una ahahahahah Per mua do dukej qe ne fytyre se e dua ate person, dallohet njeriu kur ka ndjenja i qesh buza kur kujtohet per ate person :D
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,484
Pikët
113
Vendndodhja
𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
Titulli: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

Un do e rrifja bam bam bam bam ! :D
Se ai qe te rref ai te do shume :p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

cron cenke shume i dhunshem ti me cuni, ja psh une ja shpreh dashurine nje djali keshtu ku je me qen hahahahahaha bej shaka po njihet njeriu qe ne shikimin e pare te ben apo per vete pastaj duke pare ........
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

O Zotnia cr0n Ti Qenke I But Mre Vetem E Rref :) Un E Masakroj Se Femra O Kriminele Po Se Masakrove Ta Kputi Te Masakroi Ajo Ty Hahahaha
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

Shakaaaaaaaa Kjo Se Mos E Mer Ndonjera Me Vertet E Sna E Varin Mo :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

Eh jam pak e keqe kshu nuk shprehem dhe se po me plas zemra sepse dua te shoh deri ne cfar pike arrin ti si djal per mua..por kur e shoh ate qe dua , behem si mace urt :$
Uh shpirt te dua dua te ndjej zemer mmmm iiiii sa i mil :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

te dua prandaj ma le i her :p
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

hahhahahahahahaha Alien hahahahahahhha sa origjinal je
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

ahhahaahhaha iuuuuuu sot psh do tja shprehja kshu ej e di ca po bie shi sonte i do vish ketej e ti fusim nje dore gjume:)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

uhhh zemer sa hot je mmmmmm...
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

sot do ja shpreha ne kete menyre:) ik e na le rehat se genjeshtar dole
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

Ne kete moment psh keshtu :``te_rraf``

E kupton vete ai se : Kush te rreh , te do !!!!!!!!!!
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

NQS TE DERGOJ KENG TE TILLA DUKET KAM REN BRENDA..
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=g77XbauHSoA[/YOUTUBE]
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

te dua kam rene ne dashuri me ty yt aud et
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

ska nevoje per shume fjale me shpreh dashurine . dashuria do vepra e jo fjale . fjalet duhen per kohen e lire , per sqarime etj etj .
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Si Do Ja Shprehnit Dashurin Nji Vajze/Djali ë

Singel ti singel un a singellohemi bashk,,,skam guxim jo por bera shaka.kam turp edhe meshkujt e sotshem si parapelqejn femrat e thjeshta nditet e sotshme ndaj humba cunin qe e kisha pikj tdobet nzemer
 
Top