• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si do reagonit para nje situate te tilleë

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Si do reagonit para nje situate te tilleë Ti perballe nje dentisteje sexy! :confused:

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=eAG_4xtC9MY[/YOUTUBE]
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Si do reagonit para nje situate te tilleë

sikur gjitha dentistet te ishin kshtu nuk do ti kisha lare dhembet kurrr mor ....looool:p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Si do reagonit para nje situate te tilleë

hahahah un si femer do i shkulja floket nga inati mmmmm por sme intereson se jam me e mir vet hihihi.. po mir me nje mashkull spaska aty kshu nje hamshor e e e..se me dhemb pak dhemballa :D
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Si do reagonit para nje situate te tilleë

Situat e veshtire.:D.po ca faj kan ata te shkretet ajo i ka nxjerr ne shesh i ka provokuar ne piken e dobet :p:p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Si do reagonit para nje situate te tilleë

Te isha less i kisha fut durt..meqe sjam..do e kisha pyet i ka origjinale ..apo i ka fryr :p
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Si do reagonit para nje situate te tilleë

do behem dentiste hihihihihihi
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Si do reagonit para nje situate te tilleë

Nuk e di çfare ke vene ne video , po nese do ishte ndonje dentiste me gjoksin jashte , do shikoja tavanin apo do mbyllja syte .
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Si do reagonit para nje situate te tilleë

E kam kethyer videon 4 here deri tani, po te isha atje nuk e di si do isha bere lol
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Si do reagonit para nje situate te tilleë

Po si nuk doli njeri qe te kthente koken nga ana tjeter pa bere rezistece, he derrat derrat haha
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Si do reagonit para nje situate te tilleë

Nje tjeter situate e veshtire per meshkujt : Jam kurioze te di reagimet lol

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=oLYQd_ztG20"]YouTube - RAGAZZA sexy ACCAVALLA LE GAMBE - CANDID CAMERA - divertente
 
Top