• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si do silleni me vjehrren tuaj?

Juliana

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 6, 2010
Postime
59
Pikët
0
Vendndodhja
Nuk ka rendesi sesa te bukura jan enderrat e mia,r
Per shumicen e femrave gjeja e pare qe i shqeteson kur mendojne per martesen,jane grindjet qe do te kete me vjehrren,problemet qe do i sjelle ne marredhenie me burrin.
Si do silleni?
Do preferonit te jetonit ne nje shtepi me vjehrren,apo cdo njeri ne shtepi te vet?
Po ju meshkujt c'pozicion do mbani ne kte rast?
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

ndoshta nuk eshte tema qe te pergjigjem un se akoma nuk jam martuar qe te kem nje vjehrren e t'ja di rendesin e asaj ....

po jam tip i qet nuk zihem menjehere deri sa te mbushet thesi duroj shume sa nuk ka me ....

Ne te ardhmen me vjehrren time do te sillem si e si me mire do e respektoj ne vendin e mamit tim edhe pse nuk eshte si mami im pastaj sikur e kam bezdis e para ti the mami asaj ....po meqe ka mbet kjo tradite ke shume popuj.....
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

ndoshta nuk eshte tema qe te pergjigjem un se akoma nuk jam martuar qe te kem nje vjehrren e t'ja di rendesin e asaj ....

po jam tip i qet nuk zihem menjehere deri sa te mbushet thesi duroj shume sa nuk ka me ....

Ne te ardhmen me vjehrren time do te sillem si e si me mire do e respektoj ne vendin e mamit tim edhe pse nuk eshte si mami im pastaj sikur e kam bezdis e para ti the mami asaj ....po meqe ka mbet kjo tradite ke shume popuj.....
ngadale ndashte nuk ke hic vjeherr:d
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

ngadale ndashte nuk ke hic vjeherr:d
Ishalla kam se do me duhet ...kam qejf te pi nje kafe per cdo mengjes
edhe nese eshte e eger un e zbuti :) ja ndroj zakonin per sot e 500 vjet :p
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

Per shumicen e femrave gjeja e pare qe i shqeteson kur mendojne per martesen,jane grindjet qe do te kete me vjehrren,problemet qe do i sjelle ne marredhenie me burrin.
Si do silleni?
Po ju meshkujt c'pozicion do mbani ne kte rast?
Pershendetje Juliana

mbi te gjitha Rrespekti do te ishte me e mira...
por nje se kuptoj pse gjithnje eshte ne pyetje vjehrra problemi e jo nusja?:d
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

Usa po atehere pse ke vjehrrat cdohere eshte problem nusja...?
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

mua njehere gruaja me pate thene he dreqi ta hankte nanen,une i thash tanen,ma shum nuk gezova me i thane lool (shaka??!!)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

vjehra eshte gruaja jote mbas disa vitesh.
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

mua njehere gruaja me pate thene he dreqi ta hankte nanen,une i thash tanen,ma shum nuk gezova me i thane lool (shaka??!!)
Kujdes se ndoshta nuk ta ka thene ty per te mos merzit :D Ndoshta e mendon haha


Eeem, sjellja me vjehrren .....respektoje dhe je e/i respektuar :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

pse prej aty rredhin problemet
plakat nuk dijne sherr moj puffetina po te rejat:d lol
kush plakat...? cfar sheri kan plakat usa akoma se din ti eeeeeeeeeee more cun

cka me shofin mua syt sikur do mbes beqare per gjithe jeten ..:p
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

kush plakat...? cfar sheri kan plakat usa akoma se din ti eeeeeeeeeee more cun

cka me shofin mua syt sikur do mbes beqare per gjithe jeten ..:p
hahaha prit deri sa te vdese vjehrra
por nje dite edhe ty do te behesh vjehrre looooool:d
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

(Pershendetje)
hajde MIM tregona ti sa here e ke sha vjehrren :d
Pershendetje :)

Vallai, nuk numurohen te shamet e mia por ngelen te shara te buta :D lol
Sigurisht jo ne sy te saj ...qyqa ...as qe me vete ne mendje te grindem me te ... Pastaj varet se per ç'fare eshte muhabeti ....
Kam thene çdo here ate qe mendoj dhe ma dine tipin si dhe une e njoh çar karakteri ka.
E respektoj ashtu siç duhet dhe ajo me respekton si nuse e saj qe jam :D

PS: Kush eshte ai/ajo qe nuk ka shar vjehrren aman lol
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

Do sillem sic sillem me mamin time sepse djalin e saj me ka dhene edhe nese nje nuse eshte e zgjuar ska pse te mos sillet mire;)
edhe nje vjerre pak e eger zbutet po pate durim edhe nese kupton qe ja do djalin me gjithe shpirt
nese doni keshilla per vjerrat me shkruani
Faleminderit juli qe hape temen ..... desha ta hap po kush degjon Baton pastaj haha
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

hahaha prit deri sa te vdese vjehrra
por nje dite edhe ty do te behesh vjehrre looooool:d
Normal qe do behem dhe un vjeherr Zoti mos e lasht asken pa femij..

po do behem e modernizume me kapacitetin tim e jo ti bezdisem dikujt ne jete ti futem ne mes dikujt t'ja prishi jeten dikujt ti kerkoj llogari dikujt ku nuk me takon mua ..


Do preferonit te jetonit ne nje shtepi me vjehrren,apo cdo njeri ne shtepi te vet?
kjo nuk ishte ne fillim te temes nejse

Do te doja te jetoje pse jo , por gjithmon duke pas parasysh kontaktin me te si do shkon e jo te zihemi e te shifemi si macja me miun
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

Do sillem sic sillem me mamin time sepse djalin e saj me ka dhene edhe nese nje nuse eshte e zgjuar ska pse te mos sillet mire;)
edhe nje vjerre pak e eger zbutet po pate durim edhe nese kupton qe ja do djalin me gjithe shpirt
nese doni keshilla per vjerrat me shkruani
Faleminderit juli qe hape temen ..... desha ta hap po kush degjon Baton pastaj haha
hahaha
pse cka Bato haha
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Si do silleni me vjehrren tuaj?

Pershendetje :)

Vallai, nuk numurohen te shamet e mia por ngelen te shara te buta :D lol
Sigurisht jo ne sy te saj ...qyqa ...as qe me vete ne mendje te grindem me te ... Pastaj varet se per ç'fare eshte muhabeti ....
Kam thene çdo here ate qe mendoj dhe ma dine tipin si dhe une e njoh çar karakteri ka.
E respektoj ashtu siç duhet dhe ajo me respekton si nuse e saj qe jam :D

PS: Kush eshte ai/ajo qe nuk ka shar vjehrren aman lol
haha shume e sinqerte lol
 
Top