• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ????

Kamela

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

me ka ndodh mua dhe thjesht kam ikur.i pashe bashke dhe ika kaq...
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Eshte nje situate qe do e kisha perjetuar shume keq nese do me ndodhte,por fatmiresisht nuk jam gjendur ne ate situate ...

Pike se pari,do perpiqesha te kontrolloja emocionet e mia megjithese nuk do te ishte e lehte dhe qe nga ai moment ai person nuk do ekzistonte me per mua ...
 

Oltina

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 7, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
•------»AtY Ku Sje Tii«------•
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Heheheh Po per momenti nuk kam te dashur se le te fejum kshqtu nes kisha ndosh i kish than shko ne rres
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

hmmm teme e bukur une per vete sdo ti beja as gje do ti thoja good luck with her dont even think to come back M.F:p:p
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

ncncncncncnc pastoje i cik Fjalorin me dreqe :p
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,236
Pikët
113
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Do i jepja uraten time + nje doze ilac miu me vete , si shenje dhurate :D
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Une do te largohesha pa bere fjale,e nuk do kthehesha kure.
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
hahaaahahahaa engel qeke dashnore tipike shqiptare veç per keq ju shko mendja
po te ishte e fejuar ajo goca do beja çmos ta fusja ne thes e pastaj do i thoja good bye my love good bye se po vjen autobusi tjeter
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Eshte nje situate goxha e nderlikuar por mendoja qe do ruaja qetesine por sdo ta falja edhe nese do kete pasur motive te forta
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Emm sbesoj te ndodhi naj her..po truhet mo ja bej un ate t'pabere lol se ai s'ka chance ;)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,806
Pikët
113
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Do i thoja vazhdo ti,se un po shkoj nga krahu tjeter hahahahahahaahaha

Po ku ka zot none me e bo ate gjo ai ,se vallaji ja grij mishin me makin :D:D
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,236
Pikët
113
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Ahhhh maksimumi do e le pa gje , cak cak :D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,806
Pikët
113
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Ahhhh maksimumi do e le pa gje , cak cak :D
Cfar eshte kjo gjeja cak cak? na sqaro pak ne qe jemi nen moshe,dhe qe nuk e kuptojme:D:D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,806
Pikët
113
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Qeke dhe kurioze dhe minorene mi..part moj nga kjo teme se na mer rruge tkeqe lol
Po shqiptare jam dhe une;) e kemi ne gjak kuriozitetin lol ,po ku te shkoj une? keni tema per kalamaj ju ne kte forum:D
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,236
Pikët
113
Përgjigje e: Si do te vepronit nese gjeni te dashurin tuaj te fejuar me nje tjeter ??

Cfar eshte kjo gjeja cak cak? na sqaro pak ne qe jemi nen moshe,dhe qe nuk e kuptojme:D:D

Nuk e them dot se me vjen turp :D


Por eshte teper revoltuese , e dhimbshme dhe skandaloze ta gjesh te dashurin te fejuar me dike tjeter.
Hiroshima eshte pak.
 
Top