• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si e kaloni kohen e lire?

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: Si e kaloni kohen e lire ë

skom shum koh te lir se e kom te progamuar diten, por kur gjej nje kafe me 2 shoqet eshte e vetmja gje qe mben te ndjehem mir..
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,712
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Si e kaloni kohen e lire ë

Kohen e lire e kaloj ne gjume se skam kohe te lire :D
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Si e kaloni kohen e lire ë

Shumicen e rasteve Grricem ne Forum :p
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Si e kaloni kohen e lire ë

Vallahi Bilahi Per Qejf Te Qejfit E Kaloj Se Nje Jete Kena Dhe Kshu Qe E Cfrytzoj Mir Dhe Ashtu Siç Duhet Kohen E Lir :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Si e kaloni kohen e lire ë

si dihet kot jam gjith diten i lir :p
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Si e kaloni kohen e lire ë

Mundohem te merrem me nje diversitet aktivitetesh dhe sigurisht me detaje qe mua me bejne te ndihem mire :)!
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Si e kaloni kohen e lire ë

Vogelushja Shume e thell per tu kuptuar kjo :(
Kohen e lire e kaloj me shume Duke punuar :D
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Si e kaloni kohen e lire ë

Hmm ... Ndonjehere detajet nenkuptohen edhe pse nuk thuhen gjithsesi ne njefare menyre you are right ;)!
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Si e kaloni kohen e lire ë

Koh te lir kur kemi dalim shoping, notoj ose vi verdallisem neper forume..
 

juveforever

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 25, 2010
Postime
26
Pikët
0
Vendndodhja
itali
Përgjigje e: Si e kaloni kohen e lire ë

degjoj muzike internet, dal por jo shpesh, pastaj vret se cfare cte del ne dite?
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Si e kaloni kohen e lire ë

Duke lexuar dhe shfletuar forumin, me raste duke pare ndonje film, duke degjuar muzik ose ose fare duke fjetur gjume :D
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: Si e kaloni kohen e lire ë

Duke pir naj kafe me shoqerin,ose kur pertoj me dal ,e kaloj ne shpi ne internet e duke degjuar muzik
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Si e kaloni kohen e lire ë

dal me shoqet ose ne shpi pc muzik lexim apo tv nvaret si i kam ato 5 min :) se cka te me del para
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Si e kaloni kohen e lire?

Duke dal me shoqe, duke shkuar ne kinema, duke nejt ne net, yhyyyy boj shum gjera se per fat kam goxha koh te lire :d
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Si e kaloni kohen e lire?

duke lexuar nje liber te kendshem, duke bere ndonje gje ne shtepi, duke dale me shoqerine, duke bere zhytje nenujore (kur nuk eshte shume ftohte), ndonjehre duke fjetur dhe gjume apo duke pare tv.. varet nga koha e lire qe kam dhe nga gjendja shpirterore e momentit
 
Top