• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si e mendoni ju te ardhmen e shqiperise ë

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Si e mendoni ju te ardhmen e shqiperise ë

te japim nje mendim te gjithe per te ardhmen e shqiperise si do behet si e emndojme le te themi ose te shprehim ato qe mendojme per shqiperine !!!!!!!!!!!!!!!
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
643
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
un smendoj qe ka te ardhme shqiperia nese flet per shqiperin brenda tropoj-sarand
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,568
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Si e mendoni ju te ardhmen e shqiperise ë

As qe ka per te pas nai here te ardhme ne kete vend thjesht do vi edhe me keq ka per tu bo,pastaj kush o i zgjut tja fusi vrapit komet e shpejta faqia bardhe me nje fjal ta braktisi kete vend sepse nuk ka te ardhme.
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
434
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Si e mendoni ju te ardhmen e shqiperise ë

Fush me lule.
Po lule nga ato me gjemba :p
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Si e mendoni ju te ardhmen e shqiperise ë

Jam Komplet Kundra Me Mendimet E Juaja Per Braktisjen E Shqiperis * Shqiperia Do Ket Te Ardhme Dhe Do Ket Nje Te Ardhme Te Mir Dhe Te Bukur Por Fatkeqsisht Nuk Mund Ta Gezojm Ne Kjo Po Qe Qendron :)
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,253
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Kam Filluar te besoj se ne nje te ardhme brend 10 Viteve shqiperia do ket nje standart jetese qe do ta ken zili shume vende ne europe :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Si e mendoni ju te ardhmen e shqiperise ë

TE civilizohen njerzia i her se me kto mendime as per te pas te ardhme,mendja gjeja madhe..
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,653
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si e mendoni ju te ardhmen e shqiperise ë

:O:O:O Me oqean, me plazhe tropikale, me avione personale, binjakezuar me galaktika te tjera,

upssssss endrra mbaroi :p:p
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Si e mendoni ju te ardhmen e shqiperise ë

Edhe nja 20 vjet ne tranzicion edhe pastaj mund te mendojme per nje te ardhme!!!!
 
Top