• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

Le Chiffre

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 4, 2010
Postime
141
Pikët
0
Vendndodhja
Tirona - ku tjeter!
Si e shikoni qenesine tuaj ne shoqeri, te ardhmen, jeten, probleme te ndryshme ne familje, stresin...si nje gote gjysem te mbushur apo gjysem te zbrazet...
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

...sipas momentit....varet...

Ne kendveshtrim me te gjere serioz : Provo ta shohesh 1/2 te zbrazet .....dhe ....ku shkon?
......prek Fundin...
Me mire perpiqu per ta pare si 1/2 tjeter...!
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

Une pergjithesisht pasi kam pire gjysmen e gotes e shikoj qe kam edhe gjysmen tjeter plot.

:D
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

me raste..
per mendimin tim eshte e nevjshme te shihet ne te dy menyrat..
ndonjehere kemi nevoje te prekim fundin ne menyre qe te ngrihemi serish drejt majes
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

deri ne gjysme e kam mbush vec ishalla nuk ka vrime ne fund gota mu boshatis:p:p:p
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,965
Pikët
113
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

Gjithnje e perhere, gjysem bosh.
 

Luke

Dreq
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
16
Pikët
0
Vendndodhja
Atje ku ëndrrat realizohen ,në zemrën time
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

Në shumicën e rasteve gjysëm bosh ,jam pak pesimist nga natyra . Ashtu si do të theshte një shprehje :''Pesimistët nuk janë asgjë tjetër përveç se optimistë të sprovuar'' Ashtu mendoj se jam edhe unë , megjithse mund ta shoh gjysëm bosh përsëri jam në dyshim deri sa të jemi i sigurt që po e shoh mirë , kushedi mund të jetë edhe plot e përplot .
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

une e mbushi goten plot edhe e zbrazi .. nuk e shikoj ...
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

Zakonisht shoh vetem shishe birre..:D..
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

une e mbushi goten plot edhe e zbrazi .. nuk e shikoj ...
Ashtu osht.Kur e zbraz eshte gjysem bosh....Kur e mbush eshte gjysem plot.
Eshte gje automatike,ske pse ta shikosh.
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Po e kuptove njërën gjysmë, gjysma tjetër dihet dhe nuk mund ta fshehësh. Po të shikosh vetëm gjysmën që të intereson, atëherë i bën qejfin vetes.

Sa për qenësinë vetjake në këtë jetë, them se ajo nuk është shumë e rëndësishme. Më e rëndësishme është jeta e të afërmve tanë, e njerëzve që duam, por dhe e njerëzve të mirë në përgjithësi.
Ndonjërit mund t'i duket përrallë kjo që them, por është vërtet kështu, dhe e ndiej këtë që them.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

Ashtu osht.Kur e zbraz eshte gjysem bosh....Kur e mbush eshte gjysem plot.
Eshte gje automatike,ske pse ta shikosh.
faliminderit shume qe njehere e perkrahe mendimin tim edhe nuk me kundershtove ..se i kom pas mar disa mesazhe private , thoshin se Kosova edhe Shqiprija nuk pershtaten ne ideologji...
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

faliminderit shume qe njehere e perkrahe mendimin tim edhe nuk me kundershtove ..se i kom pas mar disa mesazhe private , thoshin se Kosova edhe Shqiprija nuk pershtaten ne ideologji...
Tani,gabimisht, ke dhe ti ndonjeher te drejt.

Kush ti ka dergu keto mesazhe patriotike ?.Ne kemi te njejten ideologji;i votojm politikanet me bo nai lek.Jemi popull shpirt gjere.
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,263
Pikët
113
Përgjigje e: SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?

Goten sido ta shoh , prap gjysem e mbushme eshte lol
 
Top