• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne raundin tjeter?

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne rau

Jeta eshte nje dhurate qe per ata qe dine ta cmojne, ka nje vlere qe nuk mund te krahasohet me asgje..Duhet ta jetojme! por duhet ta jetojme ne menyren me te mire qe te jete e mundur
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne rau

Kjo jete na ka ren per hise dhe kte jetojme ...
Dhe cuditerisht gjithmone pasi e kemi ber lemsh jeten tone themi , ah sikur te kishe halla k... e te kthehej koha dhe njeher mbrapsh te mund te rregulloja gabimet e bera .
Dhe sbesoj se ka ndonje qe se ka then kete njeher te vetme ne jete ..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne rau

Jeten duhet te dish ta jetosh dhe jo ta shperdorosh..!
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne rau

normale walchiria ... jam dakord dhe me ty .... :D
ej o shtrrige si ike dje pa me thon pacim ti mi eee??? shum katile u trregove :p

Katile is my middle name haha
Po do mundohem mos e bej me ....:d
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne rau

Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne raundin tjeter? APo e shikoni si dicka qe eshte monotone per te gjith ... qe ka vetem nje vlere.. duhet ta jetosh dhe pik ???
Me fal per citimin, po kush eshte raundi tjeter!?
Jeto jeten tende duke qen i kuptushem me njerzit.
 

DJ^TRINITY

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 23, 2010
Postime
53
Pikët
0
Vendndodhja
Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Përgjigje e: Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne rau

Ediplus ... nqs di dicka qoft dhe shum e vogel per sa i perket besimit te fes myslimane kjo tem qe kam hap un ka nji lidhje me te ... nqs je aq i zgjuar mendoje dhe me kthe nji pergjigje :):):)
Raundi tjeter ( premtimi i nje jete tjeter te pakten kshu thot ne kuran )
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne rau

Dhe feja myslimane dhe ajo e krishtere te njejtin premtim kane. Nuk ta jep pergjigjen ai reshti i dyte qe kam shkruar? Po te jesh i rregullt si me veten ashtu dhe me njerzit a nuk meriton dicka, pse duhet te mendosh qe ka nje raund te dyte, besoj se me kupton.
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne rau

Sigurisht qe ka edhe arsye te tjera, por ne nje vend te varfer njeriu sado te mundohet nuk i qendron dot strikt rregullave.


Te pershendes
 
Top