• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si fitohet zemra e nje femre ?!

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Si mund të fitoje një mashkull zemrën e një femre ?

Jepni mendimet tuaj...
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Si fitohet zemra e nje femreë!

Me Lek :p Po Pate Xhepin Plot I Fito Zemren Duhet Dhe Cik Goja
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Si fitohet zemra e nje femreë!

me vepra,te cilat ajo cmon dhe me fjal qe shpjegojne ato
+++++++++(¨`·.·´¨) (¨`·.·´¨)++++++++++
++++++++++`·.¸(¨`·.·´¨)..·´+++++++++++
+++++++++++++`·.¸.·´++++++++++++
Flowers need sunshine, violets need dew,
all angels in heaven know I need u.
years may fly, tears may dry,
but my love with u will never die
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Si fitohet zemra e nje femreë!

Thjesht me vepra trregoji se cfar je ne gjendje per te arritur dashurin e asaj dhe mund te arrihet, te pakten kshu mendoj un:)
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Si fitohet zemra e nje femreë!

Golden Boy po nqs nje njeri nuk ka shum inteligjenc dhe dashuron dike cfar mund te bej ai per te fituar zemren e asajë
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Si fitohet zemra e nje femreë!

Ka shume menyra per tja fituar zemren nje personi , Une thash vetem ato qe mendova per momentin , Ateher ai djal nese nuk eshte aq inteligjent , hmm mmmm Keq do e ket punen :(
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Si fitohet zemra e nje femreë!

hahahahahahahaha Rroft koha Enverit thu ti me e mor nusen me shkes:D
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Si fitohet zemra e nje femreë!

Hallall stealth
si gjithmone koherent je
edhe un ate mendim kam
:D
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Si fitohet zemra e nje femreë!

Gabim Jeni !

because when u love someone and want to win her heart its all about nice & slow :p
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Si fitohet zemra e nje femreë!

lol
po mire kush tha qe jo
pastaj ashtu fillojn ato nice and slow
po pastaj kalon ne harder & faster
:D
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Si fitohet zemra e nje femreë!

waaaaa jooooooo cne :confused:
jam cun i mire une
:D
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Si fitohet zemra e nje femreë!

Varet nga lloji i femres, p.sh ka femra interesaxhije qe i afron shume kollaj kur ke para dhe makine te bukur, ka femra ''te lehta'' qe me dy fjale te bukura i ben per vete, pastaj ka dhe femra qe ia fiton zemren me inteligjence, sinqeritet dhe duke e respektuar.
Ky eshte mendimi im :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Si fitohet zemra e nje femreë!

Ndjenjat lindin spontanisht gjithsesi femra eshte shume e ndjeshme dhe e brishte edhe ka nevoje per shume dashuri dhe miresjellje !!! Jane te domosdoshme detajet e bukura ndonese te vogla sepse ndonjehere jane thjesht keto detaje qe bejne diferencen ...
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Titulli: Si fitohet zemra e nje femreë!

une vleresoj veprat.se ato jan faktet nese ai person eshte i gatshem per çdo gje.per te fituar nje zemer nuk eshte aspak kollaj. kisss
 

juveforever

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 25, 2010
Postime
26
Pikët
0
Vendndodhja
itali
Përgjigje e: Si fitohet zemra e nje femre ?!

3 jane gjerat sipas mendimit tim, serioziteti, dashuria, dhe te jesh sa me shume simpatik ne bisedim (mendoj?)
 
Top