• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Si i kaluat pushimet verore ?

Si i kaluat pushimet verore ?

 • SUPER

  Votes: 16 40.0%
 • SHum mire

  Votes: 13 32.5%
 • Mund te shkonin dhe me bukur

  Votes: 4 10.0%
 • Jo dhe aq mir

  Votes: 7 17.5%

 • Numri i votuesve
  40

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
BESOJ SE TE GJITH JU PAK A SHUM KENI QEN ME NAI VEND BREGDETAR OSE MALOR.. NA THONI SI E KALUAT KESAJ VERE ?-1 SUPER
-2 SHum mire
-3 Mund te kalonte dhe me mir
-4 Jo dhe aq mir
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Super smund te them por them qe i kalova shum mire..
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,884
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Vallahi super i kaluam sivjet pushimet ne Durres dhe Pogradec...se fundmi Oher e Struge...
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Super..:)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Ket vit skam kalu dhe aq mir, se skam qen ne shqipo :(
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Kjo vere ... nuk eshte se kam bere shume plazhe .....
Por sdo harrohet ... emocione shuuuuume te bukura, te qeshura shurdhuese, lote gezimi ...
Java e fundit sdo harrohet ..... thjesht jam kenaqur ne menyren time :)))
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Jo dhe aq mire.Ne Shengjin ka shume pa pasterti,dhe sherbimi neper restorante eshte i nje nuveli shume te ulte.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Pushimet ne shtepi me te hyra e te dala me ca dasma e me kurse gjate gjith kohes
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Vete i ke fajet,nuk erdhe me mua.Edhe beje pushime ne shpenzimet e mia edhe me tregoje plazhin....hahahaha
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

aaaaaaaaaaaa s emos me ftove ti un kerkoja Almin nga ka humbur vetem kur mora vesh nga te tjeret qe eshte me pushime ne Shengjin qe ka ikur dhe nuk po din me u kethyer
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

Jo moj jo.te kam thene disa her te me tregosh plazhin se nuk e njoh Shqiperine,po ti nuk ma vure veshin.Kishe frik se po te ha. ;))
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

ore mistrec kur me ke the qe po nisej per pushime ne shqiperi èèèèèèèèèèèèèè
une nuk dija gje qe do vije ktej
pastaj une e din ti sa mire qe i njohe plazhet une kete se ku jane
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

ahh pak a shum te gjith mir e paskat kaluar GEZOHEM..
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

mrekulli fare, ashtu sic i deshiroja.. vecse tani me duken si nje enderr..po mire te pakten qe planifikova ato dimeroret :)
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

I pari vit qe nuk kam bere pushime ,kshu eshte kur punon per vete :p
Nuk e di dhe sa do rezistoj ,me mire e papune ..
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Si i kaluat pushimet verore ?

I pari vit qe nuk kam bere pushime ,kshu eshte kur punon per vete :p
Nuk e di dhe sa do rezistoj ,me mire e papune ..
sa mire do ishte, po pastaj skemi kush te na financoje pushimet. kot nuk thone talionet chi fa da se' fa per tre
-pff-
 
Top