• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si i perjetoni ditet me shi

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,875
Pikët
113
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

Aman mi cna hap kshtu temash,se un behem me zemer :D

Po un qe jam vetem si tja bej,apo ta shtyj kohen me qenin:D :p
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

Shaj ate qe beson Belle ahahaaaaaaaaaa
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

hic asgje cka do bej eshte puna e Zotit dhe gur me ra do e perballojm , po puna eshte se mi prish planet shiu :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

Me pelqen Shiu....veçanerisht ne ditet e vjeshtes.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

shume keqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

e kam inat e urrej shiunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
 

maratonomak

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
68
Pikët
0
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

I love rain ! Ditet me shi jane ditet e mia me te preferuara. Kur jam ne pune shpesh ve dy duart perpara fytyres dhe var koken ne to ...e mendoj.....mendoj per te. Ne makine kam nje albume "Rainy day" which I love it. Ne shtepi kryqezoj duart pas koke i mbeshtes kembet tek parvazi i penxheres dhe shikoj rrekellimen e shiut ne dritare. Dhe mendoj.....ndersa une eci ne shi ajo duhet te jete duke u lagur nga i njejti shi.....
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

Duke lexuar ose duke pare filma...
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

hahaha...ka mundesi..
 

maratonomak

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
68
Pikët
0
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

Ok. Shif tani. Heres tjeter kur te bjere shi, dil nga shpia, shko tek lokali jot i preferum, Kafe + Cigare + Moli ne sfond.....cosa vuoi di piu dalla vita? (pervec Lucanos) :)
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

Hahahaha....Ec e te gjej lokal me Molin ne sfond se...lol
 

maratonomak

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
68
Pikët
0
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

Moj po te gjejme lokal qe pihet cigare brenda pa Molit i bohet dermani .......Ja e zevendesojme me Lady in Red :)
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

pooooooo shikon ti..s'e kisha marre ne konsiderate problemin e tymit...:S
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Si i perjetoni ditet me shi

ne mendime......
 
Top