• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si informoheni per lajmet ditore?

Si informoheni per lajmet ditore?


  • Numri i votuesve
    6

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

me shume ne net informohem per lajmet per gjithecka TV- vetem kur shof ndonje serial se dhe filmat i shof ne pc ..:)
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

Me shume ne..Gazeta
 

Arianiti

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 16, 2010
Postime
96
Pikët
0
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

Ne internet i lexoj nja6,7 gazeta ,televizorin.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,826
Pikët
113
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

Nga familia ime.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

Me FedEx......:p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

Ja keshtu !

Une informohem me net , dhe me pak tv , tani qe po kujtohem kam nja dy dite pa bere update lajmesh :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

...cdo dy dite nga Tv


:p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

Do filloj nje pun te re te mi sjelli me FAX....lajmet..:)

Meri haha do te skadojne lajmet :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

..Brenda "Hapësirës" qe më takon... eeeeh Puffe :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Si informoheni per lajmet ditore?

lexoj pothuajse çdo dite gazete dhe shof lajmet ne tv.. :)
 
Top