• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si Ja Beni Kur...

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Si Ja Beni Kur...

ndezim nje cigare, dhe shkojm ke limani shikojm dallget.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Si Ja Beni Kur...

i fus nga nje gote me teper..:(
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Si Ja Beni Kur...

Nuk duhet pertuar per ti organizuar ndonje aktivitet vetes se ndryshe me shume merzitesh vetem duke ndejtur e duke pritur qe te kaloje vete .
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,095
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Si Ja Beni Kur...

Kur jam e merzitur, 1-Ska shance ti tregoj njeriu ose te diskutoj se cfare me mundon..... 2-Nuk qaj dmth per cdo gje nuk esht se gjej qetesi ke lotet...3-Dal vrapoj nga parku edhe kthjellohem i mendoj gjerat me mire kur jam vetem.
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Si Ja Beni Kur...

Bashkohem me shoqerine, duke ber shaka, duke pire ndonje gote kalon merzitja
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,515
Pikët
113
Përgjigje e: Si Ja Beni Kur...

Bilete avioni apo çelsat e makines ne ndonje destinacion te paditur. Refleksoni me veten zakonisht me ndihmon.
 

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,260
Pikët
0
Përgjigje e: Si Ja Beni Kur...

E kam shume kollaj
Heqjen e merzitjes,Stresit------------- nje hedhje me parashute dhe qetesia shpirterore me kthehet menjehere
:)
 
  • Like
Reactions: Rex

Grejs

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 18, 2012
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Larg...
Përgjigje e: Si Ja Beni Kur...

Muzika me qeteson shpirtin..
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Si Ja Beni Kur...

Degjoj muzik edhe pij nje kafe qe tme largoj Stresin....
 
Top