• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si jeni forumista

Status
Temë e mbyllur.

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Jam nga shqipria e bashkuar (USA)

Nuk po them shum gjera per veten pasi do me njihni cdo dite nga pak. Ju pershendes
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Si jeni forumista

Mirserdhe ne mesin tone Anastaz shpresoj tja kalosh sa me mire me ne
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Si jeni forumista

Mire se erdhe Anastas Petraqi kalofsh sa me mire midis nesh !
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Si jeni forumista

Mire se erdhe, kalofsh bukur midis nesh :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Si jeni forumista

Mire se na erdhe Anastas Petraqi,kalofsh bukur mes nesh
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Si jeni forumista

Mire se erdhe,kalofsh bukur ktu:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top